MEP-coördinatoren in de provincies

De provinciale conferenties staan onder leiding van dertien provinciale coördinatoren van het MEP. De coördinatoren zijn betrokken en ervaren docenten die de provinciale conferenties organiseren. Daarnaast begeleiden zij hun delegaties naar de nationale conferentie. Verder zien de coördinatoren erop toe dat de betrokken scholen simulatiezittingen en andere Europese activiteiten organiseren.

Voor meer informatie over het provinciale MEP kunt u contact opnemen met de coördinatoren in de provincie.

 
Peter Frans

Peter Frans

Groningen

mepvangroningen@gmail.com

Website: https://mepgroningen.wordpress.com/

Maarten Noorman

Maarten Noorman

Friesland

mnoorman@lauwerscollege.nl

 

Jeannette de Boer

Drenthe

mepdrenthe@ziggo.nl

Bart Scheperboer

Bart Scheperboer

Overijssel

bscheperboer@celeanum.nl

Niek Blok

Niek Blok

en

Emma Klinkenbijl

Gelderland

niek@mepnl.eu

Emmaklinkenbijl@live.nl

Website: www.mepgelderland.nl

Foto

Michiel Busz

en

Gert-Jan van den Nieuwenhuijzen

Utrecht

m.busz@annavanrijn.nl

gnieuwenhuijzen@usgym.nl

Foto

Coosje Veldhuis

en

Matthias Knijnenberg

 

Flevoland

mepflevoland@gmail.com

Drs. I.M.S.J.G. Sprengers

Isabelle Sprengers

Noord-Holland

ISprengers@ja.nl

N. de Winter en A. de Boer
 

Nina de Winter

en

Annemijn de Boer

Regio Amsterdam

MEPamsterdam@outlook.com

Foto Zuid-Holland

Anouk Top

en

Anouk Verhaegh

Zuid-Holland

 

info@mepzuidholland.nl

Website: www.mepzuidholland.nl

Hanneke van Kleef

Hanneke van Kleef

Regio Rotterdam

j.vankleef@rml.nl

Rob Jansen

Rob Jansen

 

Zeeland

jsn@cswalcheren.nl

 
 S. Lamont

Sanne Lamont

 

Noord-Brabant

lm@sgdb.nl

Website: www.mepnoordbrabant.nl

 N. Amhaouch

Nawal Amhaouch

Limburg

nawal.amhaouch@meplimburg.nl

Website: www.meplimburg.nl

1.

Meer informatie