MEP-coördinatoren in de provincies

De provinciale conferenties staan onder leiding van dertien provinciale coördinatoren van het MEP. De coördinatoren zijn betrokken en ervaren docenten die de provinciale conferenties organiseren. Daarnaast begeleiden zij hun delegaties naar de nationale conferentie. Verder zien de coördinatoren erop toe dat de betrokken scholen simulatiezittingen en andere Europese activiteiten organiseren.

Voor meer informatie over het provinciale MEP kunt u contact opnemen met de coördinatoren in de provincie.

 
Peter Frans

Drs. J.P. Frans

Groningen

mepvangroningen@gmail.com

Website: https://mepgroningen.wordpress.com/

Maarten Noorman
  • M. 
    Noorman

Friesland

mnoorman@lauwerscollege.nl

 

T.C. Breen

 

Drenthe

mepdrenthe@ziggo.nl

Bart Scheperboer

Drs. B. Scheperboer

Overijssel

bscheperboer@celeanum.nl

Niek Blok

N.A. Blok

en

  • E. 
    Klinkenbijl

Gelderland

niek@mepnl.eu

Emmaklinkenbijl@live.nl

Website: www.mepgelderland.nl

Foto

M Busz

en

G.J. van den Nieuwenhuijzen

Utrecht

m.busz@annavanrijn.nl

gnieuwenhuijzen@usgym.nl

Website: www.meputrecht.com

Foto

C.J.E.T. Veldhuis

en

  • M. 
    Knijnenberg
 

Flevoland

mepflevoland@gmail.com

Drs. I.M.S.J.G. Sprengers

Drs. I.M.S.J.G. Sprengers

Noord-Holland

ISprengers@ja.nl

N. de Winter en A. de Boer
 

N de Winter

en

A.J.M. de Boer

Regio Amsterdam

MEPamsterdam@outlook.com

Foto Zuid-Holland

A Top, MSc.

en

A.M. Verhaegh

Zuid-Holland

 

info@mepzuidholland.nl

Website: www.mepzuidholland.nl

Hanneke van Kleef

Drs. J.M.M. van Kleef

Regio Rotterdam

j.vankleef@rml.nl

Rob Jansen

R Jansen

en

M.A. Janse

Zeeland

jsn@cswalcheren.nl

martijnj1996@hotmail.com

 S. Lamont

Drs. S. Lamont

 

Noord-Brabant

lm@sgdb.nl

Website: www.mepnoordbrabant.nl

Dhr. M. Van Haver

Dhr. M. Van Haver

Limburg

mathijs.vanhaver@meplimburg.nl

Website: www.meplimburg.nl

1.

Meer informatie